Nederland
| Onderdeel nummer: | 5HT-44020AS-440 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Murata Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | HELICAL FILTER 440MHZ CENTER |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $10.3157 |
| 200+ | $4.1172 |
| 500+ | $3.9784 |
| 1000+ | $3.9111 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Serie | 5HT |
| Selectiviteit | 25dB (+50MHz) 28dB (-50MHz) |
| Rimpeling | 1dB |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Insertion Loss | 4dB |
| Frequentie - Center | 440 MHz |
| bandbreedte | 14 MHz |




FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
HELICAL FILTER 830MHZ CENTER
HELICAL FILTER 515MHZ CENTER
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 1A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
HELICAL FILTER 360MHZ CENTER
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
5HT-44020AS-440Toko America Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|