Nederland
| Onderdeel nummer: | GW12LCV |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | NKK Switches |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $3.4141 |
| 200+ | $1.3633 |
| 500+ | $1.3173 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 28 V |
| Nominale spanning - AC | 28 V |
| Klemtype | PC Pin |
| schakelfunctie | On-On |
| Serie | GW |
| Paneeluitsparing Dimensions | - |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -30°C ~ 85°C |
| montage Type | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| mechanische Life | 50,000 Cycles |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Kenmerken | Sealed - Flux Protection |
| elektrische Life | 50,000 Cycles |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 0.4VA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Red |
| Circuit | SPDT |
| actuator Type | Paddle |
| actuator Marking | No Marking |




SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
GW1181 Qwava
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
GW1179 QWAVE
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
GW1180 QWAVE
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
QWAVE SOT-363
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
GW12LCVNKK Switches |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|