Nederland
| Onderdeel nummer: | NPIC6C596APW-Q100J |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Nexperia |
| Onderdeel van de beschrijving: | IC SHIFT REGISTER 8BIT 16TSSOP |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.1696 |
| 10+ | $0.1339 |
| 30+ | $0.1186 |
| 100+ | $0.0995 |
| 500+ | $0.091 |
| 1000+ | $0.0859 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 2.3V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 16-TSSOP |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Verpakking / doos | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Open Drain |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Shift Register |
| Functie | Serial to Parallel, Serial |
| Base Productnummer | NPIC6C596 |
| NPIC6C596APW-Q100J Details PDF [English] | NPIC6C596APW-Q100J PDF - EN.pdf |




IC SHIFT REGISTER 8BIT 16DHVQFN
NEXPERIA SOP16
NXP TSSOP16
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16DHVQFN
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC
SERIAL IN SERIAL OUT, NPIC SERIE
NPIC6C596AD NXP
SERIAL IN SERIAL OUT, NPIC SERIE
NPIC6C596D NXP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16DHVQFN
NEXPERIA/ New
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16TSSOP
NPIC6C596A - POWER LOGIC 8-BIT S
NPIC6C596APW NXP
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16DHVQFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
NPIC6C596APW-Q100JNexperia USA Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|