Nederland

| Onderdeel nummer: | PE-0805FT153JTT |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Pulse Electronics |
| Onderdeel van de beschrijving: | FIXED IND 15NH 80MA 6.5 OHM SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $0.1619 |
| 200+ | $0.0627 |
| 500+ | $0.0604 |
| 1000+ | $0.0594 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension | 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 0805FT |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 2.52 MHz |
| Inductie | 15 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.062" (1.58mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 23MHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.5Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 80 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |




FIXED IND 2.2NH 200MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 2.2NH 200MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 1.5NH 225MA 1.45OHM SM
FIXED IND 33NH 60MA 10.7 OHM SMD
FIXED IND 1NH 245MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 22NH 68MA 8 OHM SMD
FIXED IND 22NH 68MA 8 OHM SMD
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
FIXED IND 10NH 98MA 4.7 OHM SMD
FIXED IND 3.3NH 175MA 2.3OHM SMD
FIXED IND 1NH 245MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 15NH 80MA 6.5 OHM SMD
FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
FIXED IND 10NH 98MA 4.7 OHM SMD
FIXED IND 33UH 60MA 10.7 OHM SMD
FIXED IND
FIXED IND 3.3NH 175MA 2.3OHM SMD
FIXED IND 1.5NH 225MA 1.45OHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PE-0805FT153JTTPulse Electronics |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|