Nederland

| Onderdeel nummer: | ESQ-106-44-G-D |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 36+ | $4.2816 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 550VAC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | ESQ |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 12 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.735" (18.67mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5.7A per Contact |
| contact type | Forked |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.180" (4.57mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 20.0µin (0.51µm) |
| Contact Afwerken - Post | Gold |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Elevated Socket |
| Base Productnummer | ESQ-106 |
| toepassingen | - |




CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 6POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 18POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ESQ-106-44-G-DSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|