Nederland

| Onderdeel nummer: | ESQ-131-48-L-T |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN SOCKET 93POS 0.1 GOLD PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 550VAC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Serie | ESQ |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 3 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 93 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.535" (13.60mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5.7A per Contact |
| contact type | Forked |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.190" (4.83mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Elevated Socket |
| Base Productnummer | ESQ-131 |
| toepassingen | - |




CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 TIN PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 62POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 31POS 0.1 GOLD PCB
CONN SOCKET 93POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ESQ-131-48-L-TSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|