Nederland

| Onderdeel nummer: | FJ-25-D-09.00-2 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | 1MM FLEX CABLE JUMPER |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Klemtype | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Serie | FJ |
| toonhoogte | 0.039" (1.00mm) |
| Pakket | Bulk |
| Aantal geleiders | 25 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Lengte | 9.000" (228.60mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Base Productnummer | FJ-25-D |




1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FJ-25-D-09.00-2Samtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|