Nederland
| Onderdeel nummer: | MMS-111-01-L-SV |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $4.908 |
| 10+ | $4.7118 |
| 25+ | $4.319 |
| 50+ | $4.1227 |
| 100+ | $3.9264 |
| 250+ | $3.4356 |
| 500+ | $3.3374 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Serie | MMS |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.079' (2.00mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 11 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.175' (4.45mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.9A per Contact |
| contact type | Female Socket |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.115' (2.92mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | MMS-111 |
| toepassingen | - |




CONN RCPT 11POS 0.079 TIN PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD SMD R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 11P 0.079 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.079 GOLD PCB
CONN RCPT 22P 0.079 GOLD PCB R/A
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MMS-111-01-L-SVSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|