Nederland
| Onderdeel nummer: | SSQ-122-01-T-S |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $3.1991 |
| 10+ | $3.0696 |
| 25+ | $2.8137 |
| 50+ | $2.6859 |
| 100+ | $2.558 |
| 250+ | $2.2383 |
| 500+ | $2.1744 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | 465VAC, 655VDC |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Serie | SSQ |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 22 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.335" (8.51mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Forked |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.104" (2.64mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Receptacle |
| Base Productnummer | SSQ-122 |
| toepassingen | - |




CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 44POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT 66POS 0.1 GOLD PCB
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SSQ-122-01-T-SSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|