Nederland

| Onderdeel nummer: | TMMH-116-01-F-D-RA-ES |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Samtec, Inc. |
| Onderdeel van de beschrijving: | 2MM LOW PROFILE STRIPS |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $6.3748 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board or Cable |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | TMMH |
| Rijafstand - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Paring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakket | Tube |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 32 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolatiehoogte | 0.250" (6.35mm) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | End Shrouds |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.139" (3.53mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.126" (3.20mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| connector Type | Header, Cuttable |
| Base Productnummer | TMMH-116 |
| toepassingen | - |




2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2MM LOW PROFILE STRIPS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TMMH-116-01-F-D-RA-ESSamtec Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|