Nederland

| Onderdeel nummer: | CPS22-LA00A10-SNCSNCNF-RI0YRVAR-W1048-S |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Schurter |
| Onderdeel van de beschrijving: | SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Nominale spanning - DC | 60 V |
| Nominale spanning - AC | 42 V |
| Type | Capacitive, Illuminated |
| Klemtype | Wire Leads |
| schakelfunctie | Off-On |
| Serie | CPS |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 22.10mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 60°C |
| montage Type | Panel Mount, Front |
| mechanische Life | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Verlichting Voltage (nominaal) | 5 ~ 28 VDC |
| Verlichting, Kleur | LED, Red/Yellow |
| Kenmerken | - |
| elektrische Life | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 100mA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Silver |
| Circuit | SPST |
| Base Productnummer | CPS22-LA |
| actuator Type | Round, Button, Flush |
| actuator Marking | Arrow, Left |




SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
CPS22-LA00A10-SNCSNCNF-RI0YRVAR-W1048-SSCHURTER Inc. |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|