Nederland
| Onderdeel nummer: | SIT1602BI-22-33N-10.000000 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | SiTime |
| Onderdeel van de beschrijving: | MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 1+ | $1.1777 |
| 200+ | $0.4566 |
| 500+ | $0.4401 |
| 1000+ | $0.4327 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Levering | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandbreedte | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SiT1602B |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Strip |
| uitgang | HCMOS, LVCMOS |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Functie | - |
| frequentie Stabiliteit | ±25ppm |
| Frequentie | 10 MHz |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS SMD
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 8
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 8
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 8
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 1
-40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 7
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SIT1602BI-22-33N-10.000000SiTime |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|