Nederland

| Onderdeel nummer: | ABM06DTBD-S664 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $11.9968 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 6 |
| Aantal posities | 12 |
| montage Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal - Isolatie | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Loop Bellows |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Green |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.125" (3.18mm) |
| Base Productnummer | ABM06 |




CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABM06DTBD-S664Sullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|