Nederland

| Onderdeel nummer: | EBC35DCMH |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $7.3314 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100' (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 35 |
| Aantal posities | 70 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Hairpin Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062' (1.57mm) |
| Base Productnummer | EBC35 |




CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EBC35DCMHSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|