Nederland

| Onderdeel nummer: | EMC20DRXS |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $10.6391 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100' (2.54mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 20 |
| Aantal posities | 40 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062' (1.57mm) |
| Base Productnummer | EMC20 |




CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
EMC20DRXSSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|