Nederland

| Onderdeel nummer: | GCC17DRTH-S93 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $7.6191 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.100' (2.54mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 17 |
| Aantal posities | 34 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Black |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.093' (2.36mm) |
| Base Productnummer | GCC17 |




CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
GCC17DRTH-S93Sullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|