Nederland

| Onderdeel nummer: | HMM25DRKH |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Sullins Connector Solutions |
| Onderdeel van de beschrijving: | CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 10+ | $13.9392 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Beëindiging | Solder |
| Serie | - |
| Uitlezen | Dual |
| toonhoogte | 0.156" (3.96mm) |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -65°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities / Bay / Row | 25 |
| Aantal posities | 50 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Isolatie | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Geslacht | Female |
| flens Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Kenmerken | - |
| contact type | Full Bellows |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Finish Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Kleur | Blue |
| Kaarttype | Non Specified - Dual Edge |
| card Dikte | 0.062" (1.57mm) |
| Base Productnummer | HMM25 |




CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HMM25DRKHSullins Connector Solutions |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|