Nederland
| Onderdeel nummer: | 1N4746G R0G |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Taiwan Semiconductor |
| Onderdeel van de beschrijving: | DIODE ZENER 18V 1W DO204AL |
| Datasheets: | None |
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
| Aantal stuks | Eenheid prijs |
|---|---|
| 5000+ | $0.0601 |
| 10000+ | $0.0534 |
| 25000+ | $0.0501 |
| 50000+ | $0.0481 |
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 18 V |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 200 mA |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AL (DO-41) |
| Serie | - |
| Vermogen - Max | 1 W |
| Verpakking / doos | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 200°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Impedantie (Max) (ZZT) | 20 Ohms |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 5 µA @ 13.7 V |
| Base Productnummer | 1N4746 |
| 1N4746G R0G Details PDF [English] | 1N4746G R0G PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
ONTC DO-41
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 20V 1W DO204AL
DO-204AL (DO-41), 1000MW, 5%, SM
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1N4746G R0GTaiwan Semiconductor Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|