Nederland

| Onderdeel nummer: | VE-2N2-IX-F1 |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Vicor |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 15V 75W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Isolatie | 3 kV |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 4.60' L x 1.86' W x 0.79' H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| Serie | VE-200™ (75W) |
| Vermogen (Watt) | 75 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Full Brick |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | OCP, OTP, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | 90% |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Base Productnummer | VE-2N2 |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VE-2N2-IX-F1Vicor Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|