Nederland

| Onderdeel nummer: | VE-B2P-EY |
|---|---|
| Fabrikant / Merk: | Vicor |
| Onderdeel van de beschrijving: | DC DC CONVERTER 13.8V 50W |
| Datasheets: |
|
| RoHs-status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Zending manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Delen: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inzendingen: Snelle antwoorden, betere prijzen!
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 1 | 13.8V |
| Voltage - Isolatie | 3 kV |
| Voltage - Input (Min) | 21V |
| Voltage - Input (Max) | 56V |
| Type | Isolated Module |
| Size / Dimension | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Serie | VE-200™ (50W) |
| Vermogen (Watt) | 50 W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Full Brick |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -10°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Kenmerken | OCP, OTP, OVP, SCP |
| doeltreffendheid | 88% |
| Current - Output (Max) | 3.62A |
| Base Productnummer | VE-B2P |
| toepassingen | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 50W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
DC DC CONVERTER 13.8V 75W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikelen
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
VE-B2P-EYVicor Corporation |
Aantal stuks*
|
Richtprijs (USD)
|